Przegląd produktów

___________________________________________________________
Gabinet Jest to program do prowadzenia gabinetu lekarskiego. Został napisany przez lekarza dla lekarzy i w związku z tym uwzględnia wszystkie potrzeby przeciętnego gabinetu dowolnego specjalisty. Jest on przeznaczony do indywidualnego gabinetu, choć możliwa jest praca w sieci.
Ma on bardzo małe wymagania systemowe i sprzętowe, tak, że może pracować nawet na starych notebookach.
Program wymaga minimum Windows 3.1, lub Windows 95.
BL Przychodnia Jest to system powstały jako rozbudowa programu Gabinet z przeznaczeniem dla wymagających użytkowników pojedynczych gabinetów lekarskich, lub stomatologicznych, jak również przychodni. Umożliwia definiowanie dowolnej liczby różnych gabinetów, które wymieniają dane w sieci. Posiada wszystkie funkcje programu Gabinet wzbogacone o wiele nowych (m.in. gabinet stomatologiczny z diagramem zębowym).
Program wymaga minimum Windows 95.
MEDICUS Jest to duży system przeznaczony dla większych jednostek. Podobnie jak poprzednie programy powstał on na bazie współpracy z dużą, wieloprofilową przychodnią. Owocem tej współpracy jest produkt realizujący wszystkie zadania niezbędne w takiej jednostce (w tym np. moduł umożliwiający dodatkowe zatwierdzanie przez uprawnioną osobę określonych skierowań na badania zależnie od płatnika, rodzaju itp., czy rozbudowany system blokowania terminów). Istnieją również wdrożenia w szpitalach. Program wykorzystuje serwer SQL firmy Microsoft gwarantujący niezawodność pracy i znaczną wydajność.
Program wymaga minimum Windows 98.
Praconia diagnostyczna Prosty w obsłudze, o niewielkich wymaganiach sprzętowych i systemowych program dla pracowni diagnostyki obrazowej. Przystosowany do pracy w sieci. Wyposażony w oddzielny system rejestracji pacjentów (wyznaczania terminów). Umozliwiający łatwe przeglądanie wyników badań powstałych w innych pracowniach
Program wymaga minimum Windows 3.1, lub Windows 95.
USG Program przygotowany jako modyfikacja systemu dla pracowni diagnostycznych - przystosowany dla indywidualnych gabinetów USG.
Program wymaga minimum Windows 3.1, lub Windows 95.
USG 2 Całkiem nowy program dla pracowni Ultrasonograficznych 
Program wymaga minimum Windows 98.
Endoskopia Program zbliżony dla programu USG 2. Zawiera możliwoc archiwizowania zdjęć uzyskanych podczas badania i wydruku ich na wyniku badania.
Program wymaga minimum Windows 98.
Dyżury Prosty program do układania planu dyżurów lekarskich.
Program wymaga minimum Windows 3.1, lub Windows 95. 

Wszystkie programy (za wyjątkiem programu "Dyżury") są wyposażone w rozbudowany system tworzenia dowolnych zestawień z możliwością eksportu wyniku do programu MS Excel. Definicje zestawień mogą być również zapisane i wykonywane wielokrotnie z innymi parametrami. 

___________________________________________________________

Autor: Bartosz Ludwik (C) www.bl-soft.com