BL SOFT Ludwik Bartosz 

Oprogramowanie dla służby zdrowia

___________________________________________________________

Firma BLSOFT Ludwik Bartosz powstała w 1996 roku. Jej celem jest tworzenie oprogramowania wspierającego działalność medyczną.

W chwili obecnej możemy się pochwalić wieloma wdrożeniami zarówno w pojedynczych gabinetach lekarskich, lub diagnostycznych, ale również w dyżych jednostkach korzystających z systemu na ponad 100 komputerach jednocześnie.

Podczas tworzenia oprogramowania położono maksymalny nacisk na łatwość obsługi. Właściciel firmy jest praktykującym lekarzem, co gwarantuje przyjazność oprogramowania dla użytkownika, który niekoniecznie ma duże dowiadczenie informatyczne. Nie oznacza to przy tym ograniczenia jego możliwości.

W chwili obecnej rzeczywistość narzuca konieczność szybkiego dostępu do danych nie tylko medycznych, ale całego szeregu informacji statystycznych dotyczących prowadzonej działalności. I tu jest miejsce dla szeroko rozumianych rozwiązań informatycznych. Niezmiernie ważne jest, by posiadane oprogramowanie umożliwiające nie tylko archiwzację danych, ale również, a może przede wszystkim możliwoc łatwego tworzenia dowolnych zestawień. Wszystkie tworzone przez nasz programy posiada wbudowane moduły umożliwiające tworzenie dowolnych zestawień. 

Nasze produkty powstają z użyciem nowoczesnych technologii i obejmują zarówno rozwiązania dla pojedynczych gabinetów, jak i dużych przychodni, czy całych szpitali.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółówą ofertą firmy.

 

___________________________________________________________

Autor: Bartosz Ludwik (C) www.bl-soft.com